728 x 90
728 x 90
728 x 90
728 x 90

הפרד ומשול

הפרד ומשול

מושבי כנס אילת לעיתונות 2015: כך מתכוון בנימין נתניהו לעצב מחדש את מפת התקשורת בישראל

ראש הממשלה ושר התקשורת, בנימין נתניהו, נחוש לעצב מחדש את מפת התקשורת בישראל, באופן שלטענת רבים ישרת את האינטרסים הפוליטיים שלו וישקף נאמנה את תפישת עולמו.
סעיף התקשורת חסר התקדים בהסכמים שחתם עם השותפות לקואליציה שלו, מעניק לו חופש פעולה מלא לעשות כן: "..הממשלה תנהיג רפורמות מקיפות בתחום התקשורת. סיעת הליכוד … ויתר הסיעות המצטרפות לקואליציה מתחייבות לתמוך ברפורמות הללו. כמו כן, סיעות הקואליציה וחבריהן, לא יתמכו בהצעות חוק בתחום התקשורת בלא אישור שר התקשורת. סיעות הקואליציה וחבריהן יתנגדו לכל יוזמה ו/או הצעה בתחום התקשורת, ששר התקשורת יתנגד לה".
לאחר שהכניס תיקונים בחוק תאגיד השידור הישראלי החדש, מתכוון נתניהו לטפל בתיקונים לחוק הרשות השנייה לעניין פיצול שידורי ערוץ 2 ("חוק הפיצול"), קידום איחוד הרגולטורים של השידור המסחרי ("ברית המועצות"), הגנת ינוקא לשחקנים חדשים בשוק הטלוויזיה המסחרית והרב-ערוצית, הקלה במחויבויות הרגולטוריות לשחקנים הקיימים, אישור ל HOT ול YES להקים ערוצי חדשות והתרת פרסום בכבלים ובלוויין.

 


 

eilat_newsכנס אילת לעיתונות מהווה במשך שנים במה מרכזית ויחידה מסוגה לדיון ציבורי ושיח עקרוני, על תפקידיה של התקשורת בדמוקרטיה הישראלית.

באירוע התקשורת המרכזי של ישראל, ישתתפו השנה כ-1,500 איש: כתבים, עורכים, דוברים, אנשי יחסי ציבור, אנשי אקדמיה, ראשי המשק והכלכלה, שרים ואנשי ציבור, חברי כנסת וציבור צרכני התקשורת.

במהלך ימי הכנס יתקיימו עשרות דיונים מרתקים, שיעסקו בנושאים אקטואליים על סדר יומה של התקשורת הישראלית בשנת 2015.
תעשיית התקשורת שחווה בשנים האחרונות משבר מתמשך, חמור ומטלטל – פועלת במציאות מורכבת ומתמודדת עם אתגרים קשים. פעולתו הנחושה של השלטון בעיצובה מחדש של מפת התקשורת בישראל, היא חסרת תקדים בעוצמתה ובהיקפה. השידור הציבורי והתקשורת המסחרית ניצבים בפני שינויים מבניים מהותיים, עם השלכות כבדות-משקל על האינטרס הציבורי. העיסוק בעיתונות משתנה, עם השינוי העמוק ביחסי הגומלין של התקשורת עם קהל צרכניה, המעורבים בשיח התקשורתי ומשפיעים עליו יותר מאי-פעם.

יו"ר ועדת התוכן של הכנס הוא איש התקשורת שלום קיטל.

 


 

מצ"ב, לנוחותכם, מידע מפורט לגבי עלות האירוח בבתי המלון של הכנס, וטופס רישום.
אנא הקדימו להירשם, על מנת להבטיח את השתתפותכם בכנס.

חברי אגודת העיתונאים תל-אביב זוכים להנחה מיוחדת בסך 750 שקלים, מעלות האירוח המלאה (מחירי האירוח המופיעים בטופס ההרשמה – לאחר ההנחה).

את טופס הרישום יש לשלוח למשרדי החברה המפיקה "ארקיע" בפקס: 03-6900837.
לבירורים יש להתקשר למספר הטלפון: 03-6903708 בימים א'-ה' בין השעות 09:00-17:00.

 

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם:

תגובות פייסבוק

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים ב- *

בטל תגובה

כנס אילת לעיתונות 2018

הרשמו לניוזלטר

קבלו מדי שבוע אל תיבת הדואר האלקטרוני שלכם מבחר כותרות, ידיעות, כתבות ומאמרים בנושאי תקשורת ועיתונות מהארץ ומהעולם.