728 x 90
728 x 90
728 x 90
728 x 90

זוטי דברים

זוטי דברים

ממסרקות ברזל לזוטי דברים - ניר חפץ, יועץ התקשורת של משפחת נתניהו, בראיון לניב רסקין בגל"צ: איפה אתה רואה שמרעידים את אמות הסיפים בגלל 4,000 שקלים?

"כל הפרשיות האלה מריחות ריח חזק של התנכלות לנתניהו ולמשפחת נתניהו וניסיון להחליף פה את השלטון. אני בטוח שהגברת נתניהו לא עברה עבירה, היא צחה כשלג. אין אדם ישר מהגברת נתניהו", כך אמר הבוקר (שני) ניר חפץ, יועץ התקשורת של משפחת נתניהו, שהתייחס בהרחבה בראיון עם ניב רסקין בגלי צה"ל להודעת המשטרה על סיום חקירתה בפרשת מעונות ראש הממשלה. חפץ טען כי התקשורת מבצעת רדיפה אישית אחר בני הזוג. לדבריו, "היא לא ביצעה בשום שלב עבירה או שום דבר שמתקרב לעבירה. נושאים לפיהם פורסם לגביהם בתקשורת שכביכול יש המלצה להעמיד לדין – הם לא מגרדים אפילו את הרף הפלילי. מדובר בזוטי דברים".

"כל אותן פרשיות זה סדר גדול של 4,000 שקלים", אמר והוסיף: בכל העולם, בוודאי בעולם המערבי, מנהיגים ומשפחותיהם מתגוררים במעונות רשמיים. איפה אתה רואה שמרעידים אמות הסיפים בגלל דבר שעומד על סכום של 4,000 שקלים? בגרמניה? באנגליה?  בארה"ב? יש חלקים נרחבים מאוד בתקשורת שעוסקים בזה בהרחבה, אולי כי זה מביא להם רייטינג…אני מקווה שבתוך מערכת אכיפת החוק ידעו להתעלם מרעשי הרקע ויקבלו החלטה שפויה".

האזינו לראיון עם ניר חפץ והשיחה עם הפרשנים:


אולי יעניין אותך לקרוא גם:

תגובות פייסבוק

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים ב- *

בטל תגובה

כנס אילת לעיתונות 2018

הרשמו לניוזלטר

קבלו מדי שבוע אל תיבת הדואר האלקטרוני שלכם מבחר כותרות, ידיעות, כתבות ומאמרים בנושאי תקשורת ועיתונות מהארץ ומהעולם.