728 x 90
728 x 90
728 x 90
728 x 90

מינוי קבוע

מינוי קבוע
אלדד קובלנץ.

כצפוי: מועצת תאגיד השידור הציבורי "כאן" בחרה את אלדד קובלנץ לתפקיד המנכ"ל הקבוע, חרף הביקורת על תפקודו כמנכ"ל זמני. יכהן בתפקיד ארבע שנים

מועצת תאגיד השידור בחרה אתמול (שלישי) את אלדד קובלנץ, שכיהן בתפקיד המנכ"ל הזמני של "כאן" בשנתיים האחרונות למנכ"ל קבוע. תקופת הכהונה של המנכ"ל הקבוע היא ארבע שנים.

 

בשלב האחרון של המכרז לתפקיד התמודד מולו יורם מוקדי, שבאחרונה סיים את תפקידו כסמנכ"ל התוכן של HOT. לאחר שוועדת האיתור, שכללה את יו"ר התאגיד גיל עומר, וחברי המועצה דלית שטאובר ודוד אלכסנדר, קבעה כי שניהם המועמדים המתאימים ביותר- מתוך 17 איש שהגישו את מועמדותם או שנענו לפניית ועדת האיתור להתמודד על התפקיד – הם הופיעו אתמול בפני מועצת התאגיד.
 

בין המתמודדים על התפקיד היו בכירים רבים בשוק התקשורת בישראל, בהווה ובעבר: רון ירון, לשעבר העורך הראשי של "ידיעות אחרונות"; יוליה שמאלוב, יושבת ראש מועצת הרשות השנייה; ד"ר יפעת בן חי שגב, לשעבר יו"ר מועצת הכבלים והלוויין; איתן מדמון, לשעבר מנכ"ל גלובס; ניצן חן, מנהל לשכת העיתונות הממשלתית – ואחרים.

 

מאז הקמתו של תאגיד השידור הציבורי נמתחה על קובלנץ ביקורת לגבי אופן ניהולו. בעקבות פרסומים על התנהלות בעייתית בשורה של מקרים הקשורים לכח אדם ומכרזים, פתח משרד מבקר המדינה בבדיקה, שטיוטה ממסקנותיה הוגשה למבוקרים ולחברי מועצת התאגיד.
 

דרישה לדחות את מינויו של מנכ"ל קבוע, שעל פי חוק אמור להבחר לא יאוחר מחודש מאי השנה, וזאת עד לקבלת ממצאי דו"ח המבקר על התנהלות תאגיד השידור – לא התקבלה.

אולי יעניין אותך לקרוא גם:

תגובות פייסבוק

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים ב- *

בטל תגובה

כנס אילת לעיתונות 2018

הרשמו לניוזלטר

קבלו מדי שבוע אל תיבת הדואר האלקטרוני שלכם מבחר כותרות, ידיעות, כתבות ומאמרים בנושאי תקשורת ועיתונות מהארץ ומהעולם.