728 x 90
728 x 90
728 x 90
728 x 90

כנס אילת לעיתונות 2019

כנס אילת לעיתונות 2019

כנס התקשורת מיסודה של אגודת העיתונאים בתל אביב יתקיים זו השנה ה-13 ברציפות במרכז הכנסים והאירועים של מלונות הרודס בתאריכים 10-13 בנובמבר

כנס אילת לעיתונות 2019 , מיסודה של אגודת העיתונאים בתל אביב, יתקיים זו השנה ה-13 ברציפות בתאריכים 10-13 בנובמבר במרכז הכנסים של מלונות הרודס אילת מרשת פתאל.
 
כנס התקשורת המרכזי של ישראל מהווה מאז היווסדו במה מרכזית ויחידה מסוגה לדיון ציבורי ושיח עקרוני, על תפקידיה של התקשורת בדמוקרטיה הישראלית ועל התמורות המשמעותיות בתעשיית המדיה, בארץ ובעולם.
 
בעידן מורכב של "דעיכת האמת ונסיגת העובדות" ובשנה פוליטית סוערת של שתי מערכות בחירות, שיח ציבורי רעיל, גילויים בוטים של אלימות וגזענות, מתקפות על שומרי הסף, תסיסה חברתית ואופק כלכלי קודר נוכח הגירעון הממשלתי התופח – יציע הכנס תכנית מגוונת, מושבים מרתקים שיעסקו בנושאים אקטואליים על סדר יומה של התקשורת הישראלית בשנת 2019 ומפגש בלתי אמצעי עם בכירים בענף התקשורת.
 

 
כנס אילת לעיתונות 2018 from Tel-Aviv Journalists Association on Vimeo.
 


לצפייה בכל מושבי כנס אילת לעיתונות 2018


 
בכנס צפויים להשתתף גם השנה למעלה מאלף איש: ראשי מערכות תקשורת, כתבים ועורכים מכל כלי התקשורת בישראל (תחנות הטלוויזיה, תחנות הרדיו, העיתונים ואתרי האינטרנט) שרים, חברי כנסת, אנשי ציבור, ראשי רשויות, דוברים, אנשי יחסי ציבור, אנשי אקדמיה, סטודנטים וציבור צרכני התקשורת.
 
במושבי הכנס נדון השנה, בין השאר, בהשלכות המעבר ההדרגתי של השיח התקשורתי לעבר צורה סובייקטיבית יותר של עיתונות, המושתתת יותר ויותר על פרספקטיבה אישית ותכנים המבוססים על דעות ופחות על עובדות, פונים לרגש ומסתמכים במידה רבה על וַכְּחָנוּת והצגת טיעונים לתמיכה בעמדות שונות; ביחסי האמון השבירים בין הציבור לתקשורת בישראל; בנקודות החיכוך בממשקים של התקשורת עם המערכת הפוליטית, הצבא, המשטרה ומערכת המשפט; במערכה הניטשת בפלטפורמות השונות על התודעה של צרכני התקשורת; באיכות המוצר העיתונאי בסביבה תחרותית ומשתנה – ועוד.

 
לפרטים נוספים יש לעיין בעלון הדיגטלי. תכנית מושבי הכנס כפופה לעדכונים ושינויים:
 

 
בערבו השני של הכנס, ב-11 בנובמבר, יוענקו פרסי מפעל חיים לעיתונאים ותיקים פעילים. בשנים הקודמות זכו בפרסים העיתונאים דב יודקובסקי ז"ל, סימה קדמון, דן מרגלית, יעקב אחימאיר, ירון לונדון, מוטי קירשנבאום ז"ל, סבר פלוצקר, יואל מרקוס, שלום קיטל, טומי לפיד ז"ל, אורי אבנרי ז"ל, חיים יבין, רון בן ישי, כרמלה מנשה, נח קליגר ז"ל, שלמה נקדימון, נחמיה שטרסלר, רוני דניאל, רינה מצליח, שושנה חן, עמוס בידרמן ושמעון שיפר.
 
במסגרת ערב הרדיו, שיתקיים ב-12 בנובמבר, יוענקו פרסי הרדיו.
 
כבכל שנה, יושקעו גם הפעם מאמצים רבים ביצירת מפגשים חברתיים מהנים ומועילים. במהלך הכנס יתקיים בכל ערב קוקטייל חגיגי ותוצע למשתתפים תוכנית אמנותית, הכוללת מופעים של אמנים מובילים.
 
אנו מצרפים, לנוחותכם, מידע מפורט לגבי עלות האירוח בבתי המלון של הכנס, וטופס רישום.
 

 
אנא הקדימו להירשם, על מנת להבטיח את השתתפותכם בכנס.

את טופס הרישום יש לשלוח למשרדי החברה המפיקה "ארקיע" בפקס: 03-6900837, או למייל journalist@arkia.co.il.
לבירורים יש להתקשר למספר הטלפון: 03-6909699 בימים א'-ה' בין השעות 09:00-17:00.
.

אולי יעניין אותך לקרוא גם:

תגובות פייסבוק

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים ב- *

בטל תגובה

כנס אילת לעיתונות 2018

הרשמו לניוזלטר

קבלו מדי שבוע אל תיבת הדואר האלקטרוני שלכם מבחר כותרות, ידיעות, כתבות ומאמרים בנושאי תקשורת ועיתונות מהארץ ומהעולם.