728 x 90
728 x 90
728 x 90
728 x 90

כבר לא "כאן"

כבר לא "כאן"

שלומית אברהם גלוברזון, שמונתה לתפקיד מנהלת חטיבת החדשות של תאגיד השידור לפני כחצי שנה, עוזבת על רקע חילוקי דעות עם המנכ"ל אלדד קובלנץ

שלומית אברהם גלוברזון מנהלת חטיבת החדשות בתאגיד השידור "כאן" עוזבת את תפקידה על רקע חילוקי דעות עם המנכ"ל אלדד קובלנץ. דוברת התאגיד, גילי שם-טוב, אישרה כי אברהם צפויה לעזוב את התאגיד. "זו היתה החלטה של שני הצדדים הנובעת ממחלוקות בנושאים מקצועיים", היא הוסיפה

 

אברהם גלוברזון מונתה לתפקיד מנהלת חטיבת החדשות של תאגיד השידור לפני כחצי שנה, לאחר שנבחרה לתפקיד על ידי ועדת האיתור, בראשות השופט בדימוס עזרא קמא, ומינויה אושר על ידי מועצת התאגיד.

 

בעבר, היא שימשה כעורכת Mako, ובמגוון תפקידים בכירים בקשת – ובהם עורכת ראשית של תכניות הבוקר ועורכת ראשית של התכניות "אנשים" ו"מה קורה". לפני  "קשת", מילאה אברהם גלוברזון שורה של תפקידי עריכה בחברת החדשות של ערוץ 2, בהם עריכת תכנית האקטואליה "שש עם" ופיתוח אקטואליה ודוקו. כמו כן, הייתה דוברת חברת החדשות. כמו כן, היא הייתה ממקימות רדיוס, ושימשה מפיקה ראשית בתחנה. לפני כן, הפיקה תכניות אקטואליה ויומנים במחלקת החדשות של רשת ב'. היא בעלת תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן ובעלת תואר שני בתקשורת פוליטית מאוניברסיטת ת"א.

 

המינוי של אברהם עורר מלכתחילה ביקורת רבה, בטענה שאין לה ניסיון מקצועי מספיק לצורך מילוי התפקיד. עד למינוי קבוע ע"י וועדת איתור ישמש אלעד טנא, סמנכ"ל חטיבת הדיגיטל, גם כמנהל החדשות הזמני.

 
שלומית אברהם מסרה: "אני מודה לחבריי בתאגיד על שיעור מרתק בהקמת גוף שידור חדש. זו היתה תקופה אינטנסיבית, מלאת אתגרים שלא תשכח".

 

אלדד קובלנץ, מנכ"ל התאגיד אמר: "שלומית היא אדם מוכשר, מקצועי והגון. היא התמסרה להקמת חטיבת החדשות בתנאים מורכבים של חוסר ודאות. אנו מודים לשלומית על תרומתה החשובה בהקמת התאגיד ומאחלים לה בהצלחה".

 
פרישתה של אברהם גלוברזון מעלה סימני שאלה לגבי מוכנתו של התאגיד לעלות לשידור. בימים הקרובים אמורים שופטי בג"צ למסור את החלטתם בעקבות עתירות שהגישו גורמים שונים, לרבות ח"כ איתן כבל (המחנה הציוני), בבקשה לחייב את המדינה למסור מדוע לא יחל התאגיד החדש את שידוריו כבר בראשית ינואר הקרוב.

אולי יעניין אותך לקרוא גם:

תגובות פייסבוק

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים ב- *

בטל תגובה

כנס אילת לעיתונות 2018

הרשמו לניוזלטר

קבלו מדי שבוע אל תיבת הדואר האלקטרוני שלכם מבחר כותרות, ידיעות, כתבות ומאמרים בנושאי תקשורת ועיתונות מהארץ ומהעולם.