אתר האינטרנט של אגודת העיתונאים משתדרג לפורמט חדש ואנו בתקופת הרצה שלאחריה האתר יונגש כנדרש

בשל הבשורות הקשות, הערוצים המרכזיים שינו אמש את לוחות המשדרים

בשל הודעתו הקשה של דובר צה"ל בדבר מותם של ארבעה חטופים: "רוקדים עם כוכבים", "האח הגדול" ו"האחוזון העליון" הוחלפו בתוכניות אחרות
בשל הבשורה הקשה בדבר מותם של ארבעה חטופים המוחזקים ברצועת עזה, שלושת הערוצים המרכזיים: 11, 12 ו-13 ביטלו אמש את תוכניות הפריים טיים שתכננו לשדר. 
 
קשת 12, שהיתה אמורה לשדר פרק נוסף של "רוקדים עם כוכבים", שידרה במקום זאת, שידור נוסף לתוכניתה של נסלי  ברדה "אחד למיליון". ברשת 13 בוטל שידור הפרק השני של "האח הגדול" ובמקום זאת שודר פרק נוסף של תוכנית  הדוקו-ריאליטי: "ווארט", העוסק בעולם השידוכים החרדי. בכאן 11, החליפו את התוכנית "האחוזון העליון" בשידור נוסף של "תשמעו סיפור" – תוכנית ראיונות בהנחיית העיתונאי בן שני, המגוללת סיפורים יחודיים מאסון שבעה באוקטובר. 
 
מוקדם יותר, במהלך מהדורות החדשות, דובר צה"ל מסר הצהרה מיוחדת בדבר מותם בשבי של החטופים חיים פרי, בן 80, יורם מצגר (80), נדב פופלוול (51) ועמירם קופר (85).  
 
בהצהרתו לתקשורת אמר דובר צה"ל: "אנחנו מעריכים כי הארבעה נהרגו יחד, במרחב חאן יונס, לפני מספר חודשים, בעודם מוחזקים על ידי מחבלי חמאס ובעת שכוחות צה"ל פעלו בחאן יונס. אני יודע שיעלו שאלות קשות בנוגע לנסיבות המוות. אנחנו בוחנים אותן לעומק ונציג את הממצאים בהקדם ובשקיפות".

מצאתם טעות בכתבה?

דילוג לתוכן