אתר האינטרנט של אגודת העיתונאים משתדרג לפורמט חדש ואנו בתקופת הרצה שלאחריה האתר יונגש כנדרש

נתניהו סייע לערוץ 14 להשיג את נתון הצפייה הגבוה ביותר מאז הקמתו

הראיון עם ראש הממשלה, שעד לרגע האחרון לא היה ברור אם יערך, איפשר לערוץ לשבור שיא בשיעור הצפייה | "הפטריוטים" בהנחיית ינון מגל הניב 13.8% - שהם כ-437 אלף צופים
הופעתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו אמש בתוכנית "הפטריוטים" בערוץ 14, איפשרה לערוץ להשיג נתון צפיית שיא לא רק לתוכנית זו, אלא גם לתוכנית ששודרה אחריה והלכה למעשה להגיע לנתון הצפייה הגבוה ביותר שהשיג הערוץ מאז עלייתו לאוויר.
 
תעלול יחצ"ני?
 
נתניהו נמנע מלהתראיין לערוצי הטלוויזיה הישראלים, שאת רובם הוא רואה כביקורתיים כלפיו ואף עויינים לו. הוא מעדיף להתראיין לערוצים זרים שבהם הוא פוגש בדרך כלל עיתונאים שאינם בקיאים תמיד ברזי הפוליטיקה הישראלית ובאמתחתו האנגלית הרהוטה שבפיו. לכן הופעתו בפלטפורמת הבית, ערוץ 14, עוררה עניין ציבורי רב. לסקרנות הצופים הוסיפה העובדה כי בשעות שקדמו לשידור הראיון הודיעה סביבת נתניהו כי האירוע יבוטל ואז חזרה בה ושוב הודיעה על ביטול הראיון (האם מדובר היה בתעלול יחצ"ני?) כך או אחרת הזיג זג הזה הכניס צופים רבים למתח ועודד רבים לזפזף אל התוכנית.  
 
התוצאה היתה שתוכנית "הפטריוטים" בהגשת ינון מגל, שברה את שיא כל הזמנים מבחינת שיעור הצפייה: 13.7%, די קרוב לתוכנית הבידור "רוקדים עם כוכבים" ששודרה בערוץ 12, אשר השיגה 16.8%.

משחק הכדורגל גבר על "האח הגדול"

אחרי "הפטריוטים" שבמרכזה ראיון עם בנימין נתניהו, שודרה בערוץ 14 תוכנית האירוח "פתחי את שי", בהנחיית שי גולדשטיין ונועם פתחי, שגם היא רשמה שיא צפייה בשיעור של 7%. באותו הזמן שודר בכאן 11 משחק הכדורגל בין שוויץ – גרמניה במסגרת היורו, שהשיג נתון צפייה נאה בשיעור של 12%, בעוד תוכנית הריאליטי "האח הגדול" ברשת 13, הסתפק ב – 11.9% מאכזב למדי.

בגזרת החדשות, הובילה כרגיל מהדורת חדשות 12 עם 15.1%. במקום השני מהדורת חדשות 14 עם 8% אחוזי צפייה ואחריה מהדורת חדשות 13 עם 7.3% ובמקום האחרון מהדורת חדשות 11 עם 4.7% בלבד.

בגזרת המהדורות המוקדמות של השעה 19.00, המהדורה בהגשת קרן מרציאנו בקשת 12 הובילה עם 10.6%, "אזור מלחמה" ברשת 13 במקום השני עם 5.5%, "שבע" בהגשת שרון גל בערוץ 14 עם 5.4% ואחרונה "שבע" בהגשת איילה חסון בכאן 11 עם 4.7%.

בתוכניות הלילה המאוחרות קשת הובילה בפער משמעותי, כאשר תוכניתו של גיא פינס השיגה רייטינג של 8%, בעוד שרשת 13 עם "הצינור", בהגשת גיא לרר, קיבלה 5.3%. האולפן המסכם של יורו בכאן 11 הסתפק רק ב-3.7%.

מצאתם טעות בכתבה?

דילוג לתוכן