אתר האינטרנט של אגודת העיתונאים משתדרג לפורמט חדש ואנו בתקופת הרצה שלאחריה האתר יונגש כנדרש

פרס "בני ברית" לעיתונות יוענק לכתב חדשות 12 אלעד שמחיוף ולכנען לידור, כתב העולם היהודי של The Times of Israel

שליח חדשות 12 באירופה יקבל את פרס העיתונות המשודרת בשל סיקור תופעת האנטישמיות הגואה באירופה מאז ה-7 באוקטובר | העיתונאי כנען לידור, יקבל את פרס העיתונות הכתובה בזכות סיקור נרחב אודות סוגיות המטרידות את העולם היהודי

המרכז העולמי של ארגון בני ברית הודיע היום (ד') כי הזוכים בפרס העיתונות בסקירת התפוצות בתקשורת הישראלית לשנת 2024 הם כנען לידור, כתב העולם היהודי של The Times of Israel ואלעד שמחיוף, שליח חדשות 12 באירופה.

שליח חדשות 12 באירופה זה 11 שנים, יקבל את פרס העיתונות המשודרת בשל יצירת סדרת ההסכתים "אחד ביום" ובעיקר בעבור "סיקור רציני ומעמיק אודות האנטישמיות הגואה באירופה מאז ה-7 באוקטובר.

שמחיוף התייחס לזכייה בחשבון ה-X שלו בשפה האנגלית ואמר כי: "זה כבוד וזכות גדולה בעבורי להיות זוכה השנה של ארגון בני ברית. הלוואי שזה היה בנסיבות אחרות, אולם אני אסיר תודה בכל זאת".

לידור יקבל פרס בקטגורית העיתונות הכתובה: הפרס יוענק לו בזכות סיקור נרחב של סוגיות המטרידות את העולם היהודי וקהילות יהודיות בהולנד, טוניסיה וארה"ב, במהלך שנת 2023.

הפרס לעיתונות של המרכז העולמי של ארגון בני ברית, הוא הפרס המוביל בארץ בנושא יהדות התפוצות ויחסי ישראל והתפוצות – מוענק זו השנה ה-30 ברציפות ונקרא על שמם של וולף מטסדורף, שערך את כתב העת של הארגון באנגלית, ורעייתו הילדה. לדבר הארגון,הפרס, מדגיש את חשיבות תרומתה של התקשורת לחיזוק הקשר בין ישראל והעולם היהודי – החיוני לחוסנם של שניהם – באמצעות עידוד סיקור איכותי של התפוצות ויחסי ישראל והתפוצות.

מצאתם טעות בכתבה?

דילוג לתוכן